<Nieuws>

Itsperfect eerste Nederlandse ERP-partner van Shopify

Shopify breidt zijn ERP-programma uit en gaat de samenwerking aan met lokale ERP-oplossingen in Europa waaronder Itsperfect in Nederland en partijen in Duitsland en Spanje.

Eerder al introduceerde Shopify een global ERP-programma. Hierop volgt dit ERP-programma om lokale Europese Enterprise Resource Planning-partners de mogelijkheid te bieden zich aan te sluiten en directe integraties met Shopify te bouwen.

Lokale behoeften, lokaal ERP-programma

“Nederlandse merchants, net als Duitse, Spaanse of andere Europese ondernemers, stellen andere eisen aan handel dan in andere delen van de wereld. Om merchants in staat te stellen hun klanten zo goed mogelijk te helpen, lanceren we dit lokale ERP-programma. Zo ondersteunen we merchants bij de complexiteit die komt kijken bij het runnen van hun business met regionale partners die de nuances van markt goed kennen. Commerce gaat verder dan een transactie: je wilt de consument zo goed mogelijk leren kennen en werken aan een relatie. Lokale oplossingen, afgestemd op de markt hebben de toekomst in retail en helpen om consumentgerichter te werken – en aan die toekomst is Shopify al aan het bouwen”, aldus Mel van Lieshout, country manager Nederland bij Shopify.

Out-of-the-box connectie voor fashion brands

“Itsperfect helpt modemerken om de controle te krijgen over elk proces binnen hun bedrijf – of het nu gaat om ontwerp, productie, orderintake, logistiek, financiën of verkoop. We hebben inmiddels meer dan honderd klanten gekoppeld met Shopify als hun commerce platform en we werken graag samen om de complexiteit voor onze klanten te verminderen, zodat ze zich kunnen richten op hun business zonder zich zorgen te hoeven maken over hun backoffice. Deelnemen aan het lokale ERP-programma van Shopify was daarom een makkelijke beslissing: met de nieuwe koppeling kunnen fashion brands hun online winkel soepel integreren met onze gebruiksvriendelijke oplossingen en de toekomst van commerce benutten”, vertelt Stefan Methorst, CEO bij Itsperfect.

Shopify apps

Met het lokale ERP-programma krijgen merchants toegang tot een scala aan gecertificeerde openbare apps die direct geïntegreerd zijn met Shopify. ERP partners die geïnteresseerd zijn in deelname aan het Shopify ERP programma kunnen eenvoudig een Shopify App bouwen die voldoet aan Shopify’s app ontwikkelingseisen en hun ERP koppelen aan Shopify – waardoor merchants vertrouwen krijgen dat hun apps voldoen aan een hoge standaard van prestaties en gebruikerservaring.

87 procent* van de Shopify merchants zegt te vertrouwen op apps om het bedrijf te runnen. De Shopify App Store is waar merchants naartoe gaan om de apps te vinden die hun bedrijf nodig heeft om aan de slag te gaan en op schaal te presteren. Het biedt een scala aan gelokaliseerde backoffice apps zodat merchants daadwerkelijk kunnen helpen bij het optimaliseren van hun bedrijf en tijd kunnen besparen door workflow efficiëntie en automatisering.

Een aantal voordelen voor merchants met een lokale ERP integratie zijn:

  • Naadloze integratie tussen ERP en webshop, wat leidt tot data-geïnformeerde besluitvorming. Apps binnen het lokale ERP Programma verbinden de webshop van merchants direct met het ERP systeem. Door het integreren van het ERP-systeem met de B2C omgeving, krijgen merchants nauwkeurige, actuele gegevens over hun inventaris, producten, orders en klantinformatie. Dit is essentieel bij het maken van cruciale beslissingen voor het bedrijf en het zorgen voor een positieve omnichannel ervaring aan hun klanten.
  • Single point of truth voor data. Door apps te installeren die worden ondersteund door het lokale ERP-programma, zorgen merchants ervoor dat bedrijfseigen gegevens naadloos en veilig rechtstreeks tussen hun Shopify-administratie en hun ERP stromen, zonder verbinding te maken met een derde partij, en zorgen er zo voor dat alle data altijd correct en up-to-date is.
  • De mogelijkheid om tijd en geld te besparen. Door rechtstreeks te integreren met ERP-partners kunnen merchants het tijdrovende en dure proces van het beheren van op maat gemaakte implementaties omzeilen. Met minder toepassingen die nodig zijn om hun business te runnen, kunnen merchants meer automatiseren, waardoor hun dagelijkse activiteiten efficiënter worden.

Het lokale ERP-programma is vanaf vandaag beschikbaar. Meer weten over de integratie tussen Itsperfect en Shopify? Neem dan contact op met Rob Van Lieverloo via +31 85 016 0175

*Interne Shopify data

FASHION IS IN OUR >CODE<

OP ZOEK NAAR DE PERFECTE FASHION ERP SOFTWARE?

ONTDEK WAT ITSPERFECT TE BIEDEN HEEFT!

GERELATEERDE BERICHTEN

Ontdek hoe onze klanten voorop lopen met Itsperfect en leer meer over onze nieuwste functie-toevoegingen.

<Feature>

Itsperfect x Sendcloud integratie live in de App Store

<Klantverhalen>

Go-live Style Labels x Itsperfect

<Klantverhalen>

Celebrating de Go-live van Pinned by K

Fashion processen

Software die een oplossing biedt voor alle belangrijke processen in de fashion wholesale

Overzicht van alle features

Bekijk al onze features, van core processen en standaard features tot alle geïntegreerde modules

Ontdek hoe de Itsperfect features je business resultaten ondersteunen

Integraties

Koppel je merk naadloos met finance, 3PL en e-commerce partners met onze out-of-the-box integraties

Onze aanpak

Bekijk het Itsperfect implementatieproces om een snelle en eenvoudige go-live te garanderen

Fashion ERP System

Ontdek onze complete oplossing en zie wat we innovatieve fashion merken te bieden hebben

Nieuws

Updates, artikelen en tips & tricks op het snijpunt van fashion en technologie

Feature Updates

Lees meer over de nieuwste product updates van Itsperfect

Klantverhalen

Inspirerende verhalen over de 400+ mooie merken waarmee we samenwerken

Ons verhaal

Ontdek het verhaal achter Itsperfect en de redenen waarom we doen wat we doen

Neem contact op

Heb je een vraag of suggestie? Neem contact op met ons team

Carrière

Wil jij mee helpen bouwen aan Itsperfect? Bekijk onze actuele vacatures

Support

Gebruik je Itsperfect en heb je hulp nodig? Neem dan hier contact op met ons support team

Fashion processen

Software die een oplossing biedt voor alle belangrijke processen in de fashion wholesale

Overzicht van alle features

Bekijk al onze features, van core processen en standaard features tot alle geïntegreerde modules

Ontdek hoe de Itsperfect features je business resultaten ondersteunen

Integraties

Koppel je merk naadloos met finance, 3PL en e-commerce partners met onze out-of-the-box integraties

Onze aanpak

Bekijk het Itsperfect implementatieproces om een snelle en eenvoudige go-live te garanderen

Fashion ERP System

Ontdek onze complete oplossing en zie wat we innovatieve fashion merken te bieden hebben

Nieuws

Updates, artikelen en tips & tricks op het snijpunt van fashion en technologie

Feature Updates

Lees meer over de nieuwste product updates van Itsperfect

Klantverhalen

Inspirerende verhalen over de 400+ mooie merken waarmee we samenwerken

Ons verhaal

Ontdek het verhaal achter Itsperfect en de redenen waarom we doen wat we doen

Neem contact op

Heb je een vraag of suggestie? Neem contact op met ons team

Carrière

Wil jij mee helpen bouwen aan Itsperfect? Bekijk onze actuele vacatures

Support

Gebruik je Itsperfect en heb je hulp nodig? Neem dan hier contact op met ons support team

Hello,

The current website language is English. Do you want to change to Dutch?