<Nieuws>

Van B2B met 3D samples, en sustainability tot PLM; innovatie voor modemerken

Hoe zorg je er als modemerk voor dat je niet alleen efficiënter kunt werken en het overzicht behoudt, maar ook snel in kunt spelen op veranderingen in de markt? En als organisatie echt het verschil kunt maken? De fashion industrie is al behoorlijk complex qua processen, met het huidige economische klimaat, veranderende wetgeving en de focus op duurzaamheid, wordt het er niet eenvoudiger op. Zou het dan niet ideaal zijn als je een softwareoplossing hebt waarin alle processen samen komen en het team continu met je meedenkt hoe je dingen slimmer kunt doen?

Zodra je als organisatie een bepaalde grootte krijgt en ambities hebt om te groeien, ontstaat al snel de wens om nieuwe verkoopkanalen toe te voegen, de grenzen over te gaan of je logistiek uit te besteden. Waar je eerder nog aardig uit de voeten kon met enkel een boekhoudpakket of een ERP-oplossing die eigenlijk al jaren aan vervanging toe is, loop je nu tegen beperkingen aan. Omdat je het overzicht mist, inmiddels een spaghetti aan verschillende oplossingen aan elkaar hebt geknoopt, of tegen hoge kosten aan loopt om mee te gaan met innovatieve oplossingen op e-commerce vlak. Zonde, want het zorgt niet alleen voor frustratie, maar stagneert ook je groei.

Stoffige software is niet meer in de mode

Of je er nu al wel of niet eerder mee hebt gewerkt, de meeste mensen denken bij Enterprise Resource Planning (ERP) al snel aan de meer traditionele systemen. Met hoge consultancy kosten, lange implementaties, ingewikkelde schermen, grote servers en heel veel maatwerk om alle functionaliteit te krijgen die je nodig hebt. Niet echt sexy, en geen perfecte match met de meeste medewerkers binnen een modebedrijf.
Gelukkig kan het ook anders. Er bestaat namelijk een ERP systeem dat speciaal gebouwd is voor fashionmerken, door een team met passie voor fashion. Waarbij er grondig nagedacht is hoe je als merk je processen het slimste kunt inrichten en continu doorontwikkeld wordt om het nog slimmer, eenvoudiger en sneller te maken.

Eén complete (ERP) software oplossing voor fashion brands

Itsperfect biedt één complete en gebruiksvriendelijke softwareoplossing voor fashion brands waarin alle processen samenkomen. Met één centrale plek voor al je data. Van design, inkoop, artikelen, klanten, logistiek, finance en kassasystemen tot verkoop over alle kanalen. En dat is slechts de basis, want de mogelijkheden zijn eindeloos. Het pakket biedt standaard koppelingen met de meest gebruikte boekhoudpakketten, logistiek dienstverleners en e-commerce oplossingen als Shopify, Tradebyte en ChannelEngine.

Itsperfect groeit met je ambities mee

Daarnaast zijn er in de eigen App store modules te vinden voor alle processen waar je je als modemerk mee bezig kunt houden. Van een geïntegreerde B2B, EDI, consignatie, leverblokken, barcodescanners, Warehouse management systeem (WMS), bill of materials en sizespecs, tot Vendor Managed Inventory (VMI) voor winkelvoorraden, Intercompany om binnen 1 omgeving meerdere bedrijven aan te kunnen maken, en nog veel meer.

De SaaS-oplossing is volledig online, beschikbaar vanaf elk device, en werkt op basis van een contract met een maandbedrag voor het aantal modules dat je afneemt. Daarbij komt er elk kwartaal een nieuwe release uit, waardoor je automatisch de beschikking hebt over nieuwe features. Inspelend op ontwikkelingen in de markt en de wensen van de customer base. Zo zijn er het afgelopen half jaar een nieuwe B2B webshop met 3D samples, een uitgebreide PLM-module, en een sustainability module gelanceerd.

Soepel orders plaatsen met B2B webshop voor agenten en retailers

De B2B portal van Itsperfect is geïntegreerd met het ERP systeem en dat zorgt voor een naadloze uitwisseling van gegevens, zonder performance problemen. Als agent kun je in deze B2B zelf voororders van openstaande seizoenen en stock orders plaatsen. Daarbij kunnen agenten zelf realtime de openstaande facturen en verkooporders inzien, rapportages maken en statistieken uitwerken en het werkt ook nog eens heel intuïtief. De webshop geeft uiteraard goed weer op elk device, werkt met YouTube video’s en meerdere foto’s per product detail pagina en biedt de mogelijkheid om voor elke sales order line de verwachte levertijd te berekenen en tonen. Om alvast klaar te zijn voor de toekomst is er in de webshop ook de mogelijkheid om 3D samples toe te voegen. Dit scheelt enorm in het aantal fysieke samples dat je nodig hebt, en dus in duurzaamheid en kosten. En dat niet alleen, want hoe vaak komt het tegenwoordig niet voor dat samples te laat binnenkomen?

Volledige controle over het proces van stof tot sales met PLM

Maak jij nog gebruik van tijdlijnen aan de muur of complexe Excel sheets om het gehele proces van je nieuwe collectie vast te leggen?
Itsperfect heeft een geïntegreerde Product Lifecycle Management module (PLM) voor alle merken die behoefte hebben aan structuur en controle van hun complete ‘Critical Path’. Met duidelijk overzicht van verantwoordelijkheden en deadlines over alle afdelingen, controle van alle stappen in het proces, inzicht in milestones, en duidelijke rapportages. Intuïtief en eenvoudig in gebruik, met checks en logische stappen, en alle ruimte om jouw processen op de juiste manier vast te leggen. En dat voor het totaaloverzicht van al je styles.

Duurzaamheid in kaart met sustainability management

Met de sustainability management module leg je de registratie op inkoop en artikelniveau vast van standaard, scope en transactie certificaten. Deze zijn onderverdeeld in rubrieken, en je voegt eenvoudig alle onderdelen toe waar je op wilt certificeren. Op de inkooporder komen alle certificaten bij elkaar onder CSR (Corporate Social Responsibility). Een must voor merken die duurzaamheid hoog in het vaandel hebben staan.

100% made for fashion

Inmiddels werken er al meer dan 400 internationale merken, van fashion, apparel, streetwear, schoenen en accessoires met Itsperfect. Zoals O’Neill, No Excess, Cavallaro Napoli, 10Days, Fabienne Chapot, Dstrezzed, Black Bananas, Butcher of Blue, Bronx Shoes, en Smaak Amsterdam, om er maar een paar te noemen.

FASHION IS IN OUR >CODE<

OP ZOEK NAAR DE PERFECTE FASHION ERP SOFTWARE?

ONTDEK WAT ITSPERFECT TE BIEDEN HEEFT!

GERELATEERDE BERICHTEN

Ontdek hoe onze klanten voorop lopen met Itsperfect en leer meer over onze nieuwste functie-toevoegingen.

<Feature>

Itsperfect x Sendcloud integratie live in de App Store

<Klantverhalen>

Go-live Style Labels x Itsperfect

<Klantverhalen>

Celebrating de Go-live van Pinned by K

Fashion processen

Software die een oplossing biedt voor alle belangrijke processen in de fashion wholesale

Overzicht van alle features

Bekijk al onze features, van core processen en standaard features tot alle geïntegreerde modules

Ontdek hoe de Itsperfect features je business resultaten ondersteunen

Integraties

Koppel je merk naadloos met finance, 3PL en e-commerce partners met onze out-of-the-box integraties

Onze aanpak

Bekijk het Itsperfect implementatieproces om een snelle en eenvoudige go-live te garanderen

Fashion ERP System

Ontdek onze complete oplossing en zie wat we innovatieve fashion merken te bieden hebben

Nieuws

Updates, artikelen en tips & tricks op het snijpunt van fashion en technologie

Feature Updates

Lees meer over de nieuwste product updates van Itsperfect

Klantverhalen

Inspirerende verhalen over de 400+ mooie merken waarmee we samenwerken

Ons verhaal

Ontdek het verhaal achter Itsperfect en de redenen waarom we doen wat we doen

Neem contact op

Heb je een vraag of suggestie? Neem contact op met ons team

Carrière

Wil jij mee helpen bouwen aan Itsperfect? Bekijk onze actuele vacatures

Support

Gebruik je Itsperfect en heb je hulp nodig? Neem dan hier contact op met ons support team

Fashion processen

Software die een oplossing biedt voor alle belangrijke processen in de fashion wholesale

Overzicht van alle features

Bekijk al onze features, van core processen en standaard features tot alle geïntegreerde modules

Ontdek hoe de Itsperfect features je business resultaten ondersteunen

Integraties

Koppel je merk naadloos met finance, 3PL en e-commerce partners met onze out-of-the-box integraties

Onze aanpak

Bekijk het Itsperfect implementatieproces om een snelle en eenvoudige go-live te garanderen

Fashion ERP System

Ontdek onze complete oplossing en zie wat we innovatieve fashion merken te bieden hebben

Nieuws

Updates, artikelen en tips & tricks op het snijpunt van fashion en technologie

Feature Updates

Lees meer over de nieuwste product updates van Itsperfect

Klantverhalen

Inspirerende verhalen over de 400+ mooie merken waarmee we samenwerken

Ons verhaal

Ontdek het verhaal achter Itsperfect en de redenen waarom we doen wat we doen

Neem contact op

Heb je een vraag of suggestie? Neem contact op met ons team

Carrière

Wil jij mee helpen bouwen aan Itsperfect? Bekijk onze actuele vacatures

Support

Gebruik je Itsperfect en heb je hulp nodig? Neem dan hier contact op met ons support team

Hello,

The current website language is English. Do you want to change to Dutch?